Oferta

Termoizolacje techniczne, otuliny do rur, maty termoizolacyjne, płyty izolacyjne

Oferujemy otuliny na rury z polietylenu, poliuretanu, kauczuku i wełny szklanej. Pomagamy dobrać odpowiedni materiał - rodzaj i grubość izolacji - aby skutecznie sprostał wymogom inwestora i norm. Ponadto oferujemy: taśmy klejące, kleje, kolanka, mankiety, strzałki, folie PVC i ALU.

 

Systemy kominowe stalowe i ceramiczne, kwaso i żaroodporne

W naszej ofercie również znajdą Pańswo szeroki wybór ceramicznych oraz stalowych systemów kominowych, rur przyłączeniowych (czopuchowych), zakończeń kominowych typu Rotowent do kanałów kominowych i Turbowent do kanałów wentylacyjnych. Dodatkowo w ofercie posiadamy dwuścienne rury do piecyków z zamkniętą komorą spalania oraz płyty z wełny mineralnej i taśmy klejące do izolacji kominków.


Z nami
oszczędzasz
Jeżeli potrzeba dobrać materiał do zaizolowania rur centralnego ogrzewania, instalacji sanitarnych lub wodnych, zabezpieczyć przed roszeniem lub zamarzaniem, wewnątrz, na zewnątrz pomieszczeń, bądź w ziemi i szukasz odpowiedniego materiału - zapraszamy. Ta witryna pomoże dokonać odpowiedniego wyboru i zakupu natychmiast po podjęciu decyzji - ponieważ posiadamy większość asortymentu w cągłej sprzedaży - dla klientów indywidualnych i firm w całej Polsce.

Z nami
zarabiasz
Nasze ceny są konkurencyjne, staramy się dobrać je tak, aby były satysfakcjonujące dla obu stron.